Конкурс короткометражних фільмів з гендерної тематики

22.06.2011 // Україна

Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні оголошує серед студентів конкурс короткометражних фільмів на ґендерну тематику. Детальна інформація про конкурс наведена далі.

Дорогі друзі!

Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні оголошує серед студентів конкурс короткометражних фільмів на ґендерну тематику.

Детальна інформація про конкурс наведена далі.

Маємо гарні призи – за перше місце 3 людини отримають Apple Ipad (епл айпад), будуть призи за 2 та 3 місце (фотокамера та iPod Touch відповідно), 
окрім цього як додатковий бонус можна в середині липня провести гарно час у літньому таборі та пройти безкоштовно майстер-класи з кіно, ну і нам реально потрібні ідеї молоді в нашій сфері!

Якщо у Вас будуть запитання на них відповість Микола Ябченко, 044 584 34 63, mykola.yabchenko@undp.org.ua. 

Більше інформаціє є на сайті Програми розвитку ООН

http://undp.org.ua/ua/component/content/article/1156

Або у Фейсбук http://facebook.com/UNDPUkraine  


Презентацію про Конкурс ви можете переглянути тут http://www.slideshare.net/mykolayabchenko/presentation-gender-films-8268909

Інформація про конкурс:

Мета конкурсу – привернути увагу молодих людей до проблеми насильства в сім’ях, нерівних прав і можливостей жінок і чоловіків в різних аспектах суспільного та сімейного життя.
Учасники: молоді люди 18-35 років, зокрема, студенти вишів всіх регіонів України.

Конкурс триває на території України з 1 червня до 10 вересня 2011 року і включає проведення літнього навчального табору GenderCamp для відібраних учасників, а також фестиваль короткометражних фільмів GenderFilmFest, що відбудеться в місті Києві 30 вересня 2011 року. Ознайомитися з Положенням про Конкурс та завантажити форму Заявки можна на сайті www.undp.org.ua.

Етапи та терміни:

· Прийом відеороликів: з 1червня 2011;

· Реєстрація до участі в літньому навчальному таборі: до 1 липня 2011;

· GenderCamp - Літній навчальний табір: 12-16 липня 2011;

· GenderTube - Голосування глядачів в мережі Інтернет: червень-вересень 2011.

· Завершення прийому відеороликів: 10 вересня 2011 року;

· GenderFilmFest – Фестиваль короткометражних фільмів та церемонія нагородження переможців: 30 вересня 2011 року.

Близько 100 відібраних учасників конкурсу стануть учасниками літнього навчального табору GenderCamp, де вивчатимуть основи гендерних питань, режисури, операторської роботи та монтування. Для реєстрації необхідно заповнити он-лайн форму до 1 липня 2011 року.

Рішення про переможців конкурсу виносить Журі, яке формується з представників Програми розвитку ООН, Представництва Європейського Союзу в Україні за участі провідних українських кінорежисерів, акторів, продюсерів. Переможець у номінації глядацьких симпатій визначається під час голосування в мережі Інтернет.

Автори 100 найкращих роликів отримають запрошення відвідати фестиваль у Києві, що відбудеться 30 вересня 2011 року. Переможці конкурсу отримають цінні призи. Організатори забезпечать проїзд та проживання учасників, запрошених до участі у цьому заході.

Партнери:
PR-агенція CLEVER Group, MTV, Комсомольська Правда в Україні, КіноДайджест, Обозреватель, CinemaHall, AIESEC, ГУРТ, Unistudy, StudNews.

Оргкомітет Конкурсу:

01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 20, оф. 701,

«Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні».


Джерело: http://www.cpe.org.ua/news/new_199.html