УКР | ENG
Головна
НОВИНИ
ГоловнаПошукЛист
05.10.2010: Центр політичної освіти запускає роз’яснювальний проект для підвищення виборчої активності молоді
Версія для друку  Надіслати інформацію про новину


Київ. 4 жовтня. УНІАН.

Громадська організація "Центр політичної освіти" за підтримки Посольства США в Україні з 6 жовтня запускає у мережі Інтернет соціальний роз’яснювальний проект "Молодь у виборах" для підвищення виборчої активності молоді на місцевих виборах 31 жовтня.

Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомила директор розвитку цього Центру Наталія ДАВИДОВА.

"Ми очікуємо, що активність молоді на цих виборах буде низька - адже статистика, на жаль, каже про пасивність молодих виборців та пояснює, що молодь навіть не розуміє важливість користування своїм виборчим правом. Наша мета - зробити молодь не арифметичною, а політичною більшістю. Для цього ми запроваджуємо роз’яснювальну роботу на приблизно п’яти соціальних сайтах в мережі Інтернет", - сказала вона.

При цьому Н.ДАВИДОВА наголосила, що організація не підтримує жодного з кандидатів на виборах і не вестиме будь-якої агітації за них, крім безпосередньо роз’яснювальної роботи щодо необхідності молоді прийти на виборчі дільниці і зробити в залежності від уподобань і поглядів свій свідомий вибір.

"Для нас немає значення, за кого молода людина піде голосувати. Для нас має значення, щоб вона взагалі пішла голосувати", - зазначила Н.ДАВИДОВА.

Джерело: Інформаційна  агенція УНІАН


Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export