УКР | ENG
Головна
НОВИНИ
ГоловнаПошукЛист
 14.02.2012:  Відчуй силу культурного розмаїття!

Україна Кампанія проти расизму "Відчуй культурне ромаїття" розпочалася у п'яти містах України. Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Київ та Симферополь залучені до широкої кампанії.

 
 
»»»    
 22.06.2011:  Конкурс короткометражних фільмів з гендерної тематики

Україна Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні оголошує серед студентів конкурс короткометражних фільмів на ґендерну тематику. Детальна інформація про конкурс наведена далі.

 
 
»»»    
 20.05.2011:  ЦПО приєднався до Національної коаліції виборчих ініціатив

Київ Центр політичної освіти став учасником Національної коаліції виборчих ініціатив.

 
 
»»»    
 19.05.2011:  «Европарламентарии» в Николаеве отказались принять единый план отхода от атомной энергетики: результаты деловой игры «Николаевская модель ЕС»

Николаев В честь Дня Европы в Николаеве прошла деловая игра "Николаевская модель ЕС" – проект, направленный на получение знаний по основным принципам европейской демократии и парламентаризма. В Модели приняли участие студенты международных отношений, политологии, истории, филологии, экономики и психологии. Каждая команда представляла одну из стран Европейского Союза.

 
 
»»»    
 10.05.2011:  Зустріч з європейськими НДО

Київ 27 квітня відбулася зустріч представників ЦПО, "Студреспубліки" та "Ініціативи до змін" з учасниками делегації в Україну з Європи - громадським об'єднанням "Ініціатива Центральної та Східної Європи", НДО "Форум для європейського обміну", Інститут прикладної історії, НДО "Погляд на схід". 

 
 
»»»    
 16.04.2011:  Запрошуються учасники до Візитного курсу у Баранівці

с. Баранівка, Шишацький р-н, Полтавська обл. 1-9 травня у с. Баранівка поблизу Великих Сорочинець, що на Полтавщині, організується Візитний курс Основ Свободи - IofC для активних творчих особистостей. Ласкаво запрошуємо до участі.

 
 
»»»    
 05.03.2011:  У Києві розпочалась серія кінопоказів документально-художніх фільмів, присвячених темі довіри

м. Київ З 5 по 8 березня 2011 р. у м. Києві відбуваються документально-художні кінопокази на історичну тематику. Місце проведення: Інститут релігійних наук Св. Томи Аквінського. Щиро запрошуємо киян та гостей міста. Вхід вільний.

 
 
»»»    
 04.03.2011:  Голова правління ЦПО, Олександр Копил, розповів, як перемогти адмінресурс у наступних виборах

Голова правління Центра політичної освіти, Олександр Копил, виступив на "Першій Всеукраїнській конференції політтехнологів "Виборчі технології: від місцевих до парламентських виборів".

 
 
»»»    
 20.10.2010:  У Верховній Раді Криму буде все більше жінок та бізнесменів, й усе менше - оригінальних ідей

АР Крим 19 жовтня 2010 року у сімферопольському інформаційному прес-центрі відбувся круглий стіл "Передвиборні програми та списки кандидатів до Верховної Ради Криму: аналіз та обговорення", зорганізований Кримською стратегічною ініціативою Центру політичної освіти. У обговоренні результатів аналізу взяли участь усі запрошені: кандидати у депутати, політологи, громадські діячі та журналісти.

 
 
»»»    
 05.10.2010:  Центр політичної освіти запускає роз’яснювальний проект для підвищення виборчої активності молоді

Київ. 4 жовтня. УНІАН. Громадська організація "Центр політичної освіти" за підтримки Посольства США в Україні з 6 жовтня запускає у мережі Інтернет соціальний роз’яснювальний проект "Молодь у виборах" для підвищення виборчої активності молоді на місцевих виборах 31 жовтня.

 
 
»»»    

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export