УКР | ENG
Головна
Пропозиції до співпраці
ГоловнаПошукЛист
:: Пропонуємо Вашій увазі посібник для вчителів "Дебати в школі. Як навчити учнів аргументації та публічному мовленню"
Версія для друку  Надіслати інформацію про новину


м. Київ

Центр політичної освіти пропонує Вашій увазі посібник для вчителів "Дебати в школі. Як навчити учнів аргументації та публічному мовленню". Копію видання можна отримати в офісі організації.

Посібник містить теоретичні та практичні матеріали для вчителів, інших освітян та всіх тих, хто навчає публічних дебатів, аргументації та керує дебатними клубами. В ньому описані методи та заняття, що можна використовувати в навчальній та позакласній роботі. Викладено вимоги та стандарти, що існують в Міжнародній освітній дебатній асоціації (IDEA) щодо проведення дебатів, суддівства та організації дебатних заходів.


Підготовка та друк цього видання здійснено в рамках проекту “Турнір з дебатів: Україна очима молоді”, реалізованому МГО “Центр політичної освіти” (Олексій Стасевич) за підтримки Головного управління у справах сім'ї та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Пропонуємо всім зацікавленим ознайомитись з посібником. Друковану версію можна отримати в офісі Центру політичної освіти, електронна копія розміщена тут: http://www.cpe.org.ua/downloads/item_215.html.

Контактна інформація:
Олексій Стасевич, керівник проекту
Тел.: (067) 622 72 18
E-Mail: aleks.stassewicz@cpe.org.ua
www.cpe.org.ua

Просимо зауважити, що наклад друкованого видання обмежений.

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export