УКР | ENG
Головна
КОРИСНІ ЛІНКИ
ГоловнаПошукЛист
 Корисні лінки >>> Громадські організації
Воля громади
Коаліція "Воля громади"

Громадянська коаліція за чесні та прозори вибори
Громадянська коаліція за чесні та прозори вибори "Коаліція 2005" - це добровільне об'єднання неурядових організацій Республіки Молдова, що має на меті забезпечення свободних, чесних, прозорих та демократичних виборів в Парламент Республіки Молдова в 2005 році.

Громадянська ПОРА
Громадянська ПОРА України – це саме той двигун прогресивних змін на краще. А колір стиглої малини яскраво засвідчує нашу готовність досягати мети!

Інститут масової інформації
Інститут масової інформації (ІМІ) є українською недержавною організацією, яка займається дослідженням феномену масової інформації в сучасному суспільстві. Діяльністю Інституту масової інформації є: захист свободи слова, сприяння розвиткові української журналістики, дослідження громадської думки та інших явищ, пов'язаних з формуванням масової свідомості. Інститут масової інформації було засновано в жовтні 1995 року українськими та зарубіжними журналістами.

Інститут Медіа Права
Аналітичний центр, який об'єднує юристів, що спеціалізуються у медіа праві

Інтернет-ресурс «Громадські ініціативи в Дніпропетровському регіоні»
Інтернет-ресурс «Громадські ініціативи в Дніпропетровському регіоні» – це інтерактивний інструмент підтримки діяльності Організацій Громадянського Суспільства (ОГС) в Дніпропетровській області, які намагаються вирішувати нагальні проблеми суспільства (соціальні, екологічні, економічні, культурні, проблеми захисту прав, охорони здоров'я, допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями, дітям-сиротам тощо).

Київський міжнародний інститут соціології
Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) - одна із провідних дослідницьких компаній в Україні, що надає своїм клієнтам повний комплекс послуг за такими напрямками:
  • соціоекономічні дослідження
  • маркетингові дослідження
  • політичні дослідження
  • дослідження здоров'я
  • консалтинг та аудит досліджень.


Консорціум громадських організацій
Проект “Публічне відслідковування визначення пріоритетів розвитку сфери громадського здоров'я через аналіз та громадське обговорення передвиборчих платформ політичних партій, учасників виборів до Парламенту України – 2006"

Ліва ініціатива
Всеукраїнське об'єднання "Ліва ініціатива" (Лівіца), що має на меті консолідації молодіжної ліви сили задля лівої політичної дії.

Незалежна медіа-профспілка
Незалежна медіа-профспілкаВибрати сторінку: 1 2 3   [ Наступна сторінка >> ]

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export