УКР | ENG
Головна
КОРИСНІ ЛІНКИ
ГоловнаПошукЛист
 Корисні лінки >>> Молодіжні організації
ВОМГО "Вільна молодь"
ВОМГО "Вільна Молодь" - створена задля захисту прав,свобод,інтересів молодих людей, що тим чи іншим чином позбавлені цього! Вільна молодь, діє як обласна громадська організація, у Вінницькій області.

Ліберальне молодіжне об'єднання
Веб-сторінка ВМГО "Ліберальне молодіжне об'єднання"

Молодий Рух
Молодий Рух” - Всеукраїнська молодіжна громадська організацієя з 11-річною історією. Ми завжди стояли на сторожі української незалежності та демократії. Нам вдалося немало зробити у справі захисту прав і свобод людини. І не лише в Україні.

Молодіжний Націоналістичний Конґрес
Молодіжний Націоналістичний Конгрес об’єднує в своїх лавах юнаків та юначок, які є патріотами України, що прагнуть сили і величі своєї Держави.

Молодіжний Союз Наша Україна
Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Молодіжний Союз Наша Україна" має на меті здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних, національно-культурних та інших прав своїх членів, та інтересів молоді.

Народно-демократична ліга молоді
Веб-сторінка ВМГО "Народно-демократична ліга молоді", молодіжної організації, що має на меті залучення якнайширших верств молоді до розбудови України як демократичної, правової, соціальної держави, сприяння розвитку справедливого (відкритого) громадянського суспільства, здійснення діяльності, спрямованої на задоволення та захист соціальних, економічних, політичних, творчих та інших спільних інтересів її членів.

Незалежний студентський інформаційний портал Studic.info
Незалежний студентський інформаційний портал Studic.info

Союз молоді регіонів України
ВМГО "Союз молоді регіонів України" - молодіжна організація, що має на меті задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів та української молоді.

Спілка молодих соціалістів
ВМГО "Спілка молодих соціалістів" - молодіжна організація, що надає можливість будь-кому спробувати власні сили та проявити себе в політиці, зробити гарну кар'єру.

Спілка Української молоді в Україні
Спілка Української Молоді - всеукраїнська молодіжна громадська організація, що має на меті організувати і виховувати молодь на засадах виховних ідеалів – Бог і Україна – щоб у праці над формуванням християнського і національного світогляду та морально здорової індивідуальності одиниць плекати ідейну єдність українців у цілому світі, готових працювати для добра українського народу і змагати до скріплення його державності.Вибрати сторінку: 1 2   [ Наступна сторінка >> ]

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export