УКР | ENG
Головна
БІБЛІОТЕКА
Завантаження...
ГоловнаПошукЛист
Роздатковий матеріал для учасників громадських слухань “Впровадження прозорого механізму та розширення джерел кредитування вищої освіти в Україні”
 

Містить інформацію про доступність кредитування вищої освіти, аналіз чинного законодавства України про надання кредитів на здобуття вищої освіти, фінансування вищої освіти: зарубіжна та вітчизняна практика.

Проект "Створення та навчання мережі українських недержавних організацій для ефективної участі у виборчих процесах та лобіюванні інтересів громадськості"

Проект реалізовано за підтримки Проекту “Вибори та політичні процеси” Агентства США з міжнародного розвитку.

© Центр політичної освіти, 2003 р.

Мова: UKR
Формат: ZIP/PDF
Розмір: 369.00 Kb


Просимо звернути увагу, що цей документ є інтелектуальною власністю. Завантажуючи його, Ви згодні з тим, що у своєму використанні Ви не будете змінювати права власності цього документу шляхом зміни змісту, включенням власних документів до змісту або інше, а також Ви згодні посилатись на власника документа при користуванні. Якщо Ви згодні з цими умовами, будь ласка, натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ, в іншому випадку поверніться НАЗАД. Сподіваємось, що це видання буде корисним для Вас.

 
[ ЗАВАНТАЖИТИ | НАЗАД ]

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export