УКР | ENG
Головна
БІБЛІОТЕКА
Завантаження...
ГоловнаПошукЛист
Навчальний фільм „Вибори Президента України: організація роботи дільничної виборчої комісії”
 

Фільм розроблено експертами Центру політичної освіти разом з компанією "LenDy". Режисер фільму – Віктор Гуров, редактор фільму – Дмитро Федорій.

Фільм розроблений у 2003 році в рамках проекту “Розробка програми підготовки членів виборчих комісій та офіційних спостерігачів в Україні” та у зв’язку із зміною виборчого законодавства оновлений у 2004 році в рамках проекту „Навчання офіційних спостерігачів у виборах Президента України 2004 року”. Тривалість 43 хвилини. Представлені інтерв’ю з експертами; змодельоване приміщення для голосування; показані матеріали, відзняті під час виборів. Розраховано на спостерігачів, членів виборчих комісій, активістів політичних партій, організаторів навчання суб'єктів виборчого процесу, виборців.

Проект "Навчання офіційних спостерігачів у виборах Президента України 2004 року"

Фільм розроблено за підтримки Проекту "Вибори та політичні процеси" Агентства США з міжнародного розвитку та Міжнародного республіканського інституту.

© Центр політичної освіти, 2004 р.

Мова: UKR


Просимо звернути увагу, що цей документ є інтелектуальною власністю. Завантажуючи його, Ви згодні з тим, що у своєму використанні Ви не будете змінювати права власності цього документу шляхом зміни змісту, включенням власних документів до змісту або інше, а також Ви згодні посилатись на власника документа при користуванні. Якщо Ви згодні з цими умовами, будь ласка, натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ, в іншому випадку поверніться НАЗАД. Сподіваємось, що це видання буде корисним для Вас.

 
[ ЗАВАНТАЖИТИ | НАЗАД ]

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export