УКР | ENG
Головна
БІБЛІОТЕКА
Завантаження...
ГоловнаПошукЛист
Концепція політичної освіти в Україні
 

О.П. Дем’янчук, І.В. Жадан, Ю.Г. Кальниш, І.О. Когут, С.Г. Рябов, Б.Ф. Сагалаков

Цю концепцію розроблено як пропозицію загального уявлення про політичну освіту, її принципи, зміст і форми здійснення. Вона не претендує на вичерпні відповіді на всі питання, натомість покликана ініціювати дебати стосовно того, як задовольнити очікування суспільства у питаннях політичної культури й політичної освіти.

Цю Концепцію створено Інститутом громадянської освіти Національного університету „Києво-Могилянська Академія” за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

© Інститут громадянської освіти Національного університету "Києво-Могилянська Академія"

Мова: UKR
Формат: ZIP/PDF
Розмір: 516.81 Kb


Просимо звернути увагу, що цей документ є інтелектуальною власністю. Завантажуючи його, Ви згодні з тим, що у своєму використанні Ви не будете змінювати права власності цього документу шляхом зміни змісту, включенням власних документів до змісту або інше, а також Ви згодні посилатись на власника документа при користуванні. Якщо Ви згодні з цими умовами, будь ласка, натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ, в іншому випадку поверніться НАЗАД. Сподіваємось, що це видання буде корисним для Вас.

 
[ ЗАВАНТАЖИТИ | НАЗАД ]

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export