УКР | ENG
Головна
БІБЛІОТЕКА
Завантаження...
ГоловнаПошукЛист
Дебати в школі. Як навчити учнів аргументації та публічному мовленню
 

Ігор Сущенко, БО ''Вчителі за демократію та партнерство''

І. Сущенко. Дебати в школі. Як навчити учнів аргументації та публічному мовленню. Посібник для вчителів.

Наукове редагування: докт. пед. наук, проф. О.І. Пометун.

В окремих темах і прикладах занять посібника використано мате-ріали керівника Сімферопольського дебатного центру Н. Кузнецової.

Посібник містить теоретичні та практичні матеріали для вчителів, інших освітян та всіх тих, хто навчає публічних дебатів, аргументації та керує дебатними клубами. В ньому описані методи та заняття, що можна використовувати в навчальній та позакласній роботі. Викладено вимоги та стандарти, що існують в Міжнародній освітній дебатній асоціації (IDEA) щодо проведення дебатів, суддівства та організації дебатних заходів.


Проект "Турнір з дебатів: Україна очима молоді"

Підготовка та друк цього видання здійснено в рамках проекту “Турнір з дебатів: Україна очима молоді”, реалізованому МГО “Центр політичної освіти” (Олексій Стасевич) за підтримки Головного управління у справах сім'ї та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

© БО "Вчителі за демократію та партнерство", © Ігор Сущенко, © МГО “Центр політичної освіти”, 2006

Мова: UKR
Формат: ZIP/PDF
Розмір: 1.08 MB


Просимо звернути увагу, що цей документ є інтелектуальною власністю. Завантажуючи його, Ви згодні з тим, що у своєму використанні Ви не будете змінювати права власності цього документу шляхом зміни змісту, включенням власних документів до змісту або інше, а також Ви згодні посилатись на власника документа при користуванні. Якщо Ви згодні з цими умовами, будь ласка, натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ, в іншому випадку поверніться НАЗАД. Сподіваємось, що це видання буде корисним для Вас.

 
[ ЗАВАНТАЖИТИ | НАЗАД ]

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export