УКР | ENG
Головна
БІБЛІОТЕКА
Завантаження...
ГоловнаПошукЛист
Молодь та суспільство: хто кому вчитель?
 

Костянтин Плоский, Центр політичної освіти

У всі часи суспільство пробувало навчити молодь - нове покоління громадян - як жити в соціумі, які цінності сповідувати, як "правильно" будувати своє життя. Навіть було вигадано спеціальний інструмент для цього із назвою "молодіжна політика", де головними проголошуються принципи рівноправності, участі, відкритості, орієнтації на інтереси та потреби молоді. Більш того, повсюдно стверджується, що молодь - це стратегічний ресурс, головне джерело інновацій та змін в суспільстві.

© Костянтин Плоский

Мова: RUS
Формат: ZIP/DOC
Розмір: 13.78 Kb


Просимо звернути увагу, що цей документ є інтелектуальною власністю. Завантажуючи його, Ви згодні з тим, що у своєму використанні Ви не будете змінювати права власності цього документу шляхом зміни змісту, включенням власних документів до змісту або інше, а також Ви згодні посилатись на власника документа при користуванні. Якщо Ви згодні з цими умовами, будь ласка, натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ, в іншому випадку поверніться НАЗАД. Сподіваємось, що це видання буде корисним для Вас.

 
[ ЗАВАНТАЖИТИ | НАЗАД ]

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export