УКР | ENG
Головна
БІБЛІОТЕКА
Завантаження...
ГоловнаПошукЛист
Матеріали семінару "Правові аспекти діяльностіЗМІ під час виборів 2006 року"
 

Олександр Копил, Анна Борзаковська, Катерина Вінцукевич

Містить інформацію щодо юридичних обмежень у висвітленні виборчої кампанії та можливих стратегій правового захисту журналістів в аспекті їх діяльності під час виборів 2006 року.

Надаються рекомендації представникам ЗМІ стосовно їх роботи у день голосування: пропуск на виборчі дільниці, присутність під час голосування тощо. У вигляді порівняльної таблиці надається визначення понять агітації, інформації та політичної реклами.

Матеріали містять витяги з Законів України "Про вибори народних депутатів України ", "Про вибори", "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" та Кримінального кодексу України, що регулюють діяльність представників ЗМІ під час виборів 2006 року.

Проект "Вільні ЗМІ для вільних виборів"

Мова: UKR
Формат: RAR
Розмір: 514.71 Kb


Просимо звернути увагу, що цей документ є інтелектуальною власністю. Завантажуючи його, Ви згодні з тим, що у своєму використанні Ви не будете змінювати права власності цього документу шляхом зміни змісту, включенням власних документів до змісту або інше, а також Ви згодні посилатись на власника документа при користуванні. Якщо Ви згодні з цими умовами, будь ласка, натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ, в іншому випадку поверніться НАЗАД. Сподіваємось, що це видання буде корисним для Вас.

 
[ ЗАВАНТАЖИТИ | НАЗАД ]

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export