УКР | ENG
Головна
БІБЛІОТЕКА
Завантаження...
ГоловнаПошукЛист
Порадник для активіста "Громадські ініціативи у виборах"
 

Уклали: К. Плоский, В. Купрій, О. Копил, В. Латишев, Р. Чуприн

В пораднику викладено основні принципи та методи діяльності громадських об’єднань щодо забезпечення чесних та прозорих виборів, які стосуються таких сфер як активізації та інформування виборців, моніторинг виборчих процесів, надання консультацій учасникам виборчого процесу з питань виборчого законодавства. Порадник буде корисним лідерам та активістам громадських організацій.

Проект „Розвиток мережі громадських організацій України задля забезпечення чесних та прозорих виборів”

Це видання стало можливим завдяки підтримки Development Associates, Inc., що виконує Проект “Сприяння організації виборів в Україні”.

© Центр політичної освіти, 2005

Мова: UKR
Формат: ZIP/PDF
Розмір: 1.83 MB


Просимо звернути увагу, що цей документ є інтелектуальною власністю. Завантажуючи його, Ви згодні з тим, що у своєму використанні Ви не будете змінювати права власності цього документу шляхом зміни змісту, включенням власних документів до змісту або інше, а також Ви згодні посилатись на власника документа при користуванні. Якщо Ви згодні з цими умовами, будь ласка, натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ, в іншому випадку поверніться НАЗАД. Сподіваємось, що це видання буде корисним для Вас.

 
[ ЗАВАНТАЖИТИ | НАЗАД ]

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export