УКР | ENG
Головна
БІБЛІОТЕКА
Завантаження...
ГоловнаПошукЛист
Дослідження діяльності мереж та коаліцій громадських організацій
 

Під редакцією: Р.Чупрін, К.Плоский, А.Борзаковська, О.Копил, С.Гаращенко, Я.Маркевич

Звіт по дослідженню діяльності мереж та коаліцій громадських організацій. Мета дослідження - виявлення досягнень й недоліків у діяльності мереж і коаліцій та вироблення рекомендацій задля подальшої успішної роботи.

В рамках дослідження було проаналізовано основні програмні документи 13 українських та зарубіжних мереж й коаліцій, оброблені відповіді на запитання анкети представників 42 НДО зі всіх регіонів України та 26 експертів.

Дослідження було підготовлено і проведено експертами Центру політичної освіти у червні-серпні 2005 року.

Проект „Розвиток мережі громадських організацій України задля забезпечення чесних та прозорих виборів”

Це видання стало можливим завдяки підтримки Development Associates, Inc., що виконує Проект “Сприяння організації виборів в Україні” відповідно до Договору про співпрацю № 121 A-00-04-00701-00 з Агентством з міжнародного розвитку Сполучених Штатів Америки (USAID).

© Центр політичної освіти, 2005

Мова: UKR
Формат: ZIP/PDF
Розмір: 391.00 Kb


Просимо звернути увагу, що цей документ є інтелектуальною власністю. Завантажуючи його, Ви згодні з тим, що у своєму використанні Ви не будете змінювати права власності цього документу шляхом зміни змісту, включенням власних документів до змісту або інше, а також Ви згодні посилатись на власника документа при користуванні. Якщо Ви згодні з цими умовами, будь ласка, натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ, в іншому випадку поверніться НАЗАД. Сподіваємось, що це видання буде корисним для Вас.

 
[ ЗАВАНТАЖИТИ | НАЗАД ]

Увага. На нашому сайті працює система перевірки правопису `Орфус`. Якщо Ви помітили помилку або неправильне написання слова, будь ласка, виділіть фразу за допомогою миші, натисніть Ctrl-Enter та відішліть нам звісточку. Ми одразу виправимо помилку. Дякуємо Вам за допомогу.
 
ПРО ЦЕНТР
 
ЗАХОДИ

На даний момент інформація відсутня
 
ДІЯЛЬНІСТЬ
 
БІБЛІОТЕКА
 
Orphus System. Click Ctrl-Enter to inform about mistake

Center for Political Education


Design by Rudolf Fentsik
Re-code by O. Stasevych
Engine is based upon PHP-Nuke CMS, GNU GPL
Центр політичної освіти

тел.: +380 67 440 70 86
e-mail: officecpe.org.ua
Submit news To Favorites RSS News export